Kancelaria Adwokacka Dariusza Lubińskiego zajmuje się prowadzeniem spraw rozwodowych w Bydgoszczy. Nasze usługi obejmują również inne zagadnienia związane z prawem rodzinnym. Świadczymy pomoc w sprawach o rozwody, alimenty, podział majątku, separację, ograniczenie praw rodzicielskich i ustalenie ojcostwa. Kancelaria zatrudnia wyłącznie doświadczonych adwokatów i współpracuje z najlepszymi specjalistami w branży.

Adwokat rozwodowy Bydgoszcz

Sprawy rozwodowe bywają bardzo skomplikowane i wymagają indywidualnego podejścia do każdego Klienta. Rozprawom bardzo często towarzyszy wiele emocji, które mogą negatywnie wpłynąć na relację między małżonkami, przebieg procesu lub ostateczny wyrok. Dobry adwokat będzie Cię wspierał na każdym etapie postępowania sądowego. Prawnik pomoże zgromadzić niezbędną dokumentację i przygotuje pozew rozwodowy.

Wspólnie ustalimy skuteczną strategię, dzięki której Twoje szanse na uzyskanie rozwodu z orzeczeniem o winie, korzystnego podziału majątku lub ograniczenia kontaktów z dziećmi dla strony przeciwnej znacząco wzrosną. Jednocześnie naszym Klientom gwarantujemy pełną dyskrecję i poufność. W trakcie postępowania rozwodowego dbamy o bezpieczeństwo Klientów i ich rodzin. Dokładamy też wszelkich starań, aby rozwód był jak najmniej bolesny dla dzieci.

Jakie są przesłanki do orzeczenia rozwodu?

Uzyskanie rozwodu jest możliwe tylko wtedy, gdy nastąpił trwały i zupełny rozpad pożycia małżeńskiego. Oznacza to, że osoba, która chce otrzymać rozwód, musi wykazać, że między małżonkami doszło do ustania trzech podstawowych więzi:

  • duchowej,
  • fizycznej,
  • ekonomicznej.

Dobry adwokat rozwodowy pomoże klientowi w gromadzeniu dowodów, które potwierdzą, że małżonkowie nie darzą się uczuciem, nie współżyją ze sobą i nie prowadzą wspólnego gospodarstwa domowego. Są to przesłanki wystarczające, aby sąd mógł orzec, że nie istnieje szansa na utrzymanie związku małżeńskiego.

Sprawy rozwodowe mogą trwać przez wiele lat i negatywnie wpływać na życie małżonków. Dlatego aktywnie wspieramy naszych Klientów w trakcie procesu i pomagamy im przygotować się do każdej rozprawy. Adwokat rozwodowy będzie wspierał Klienta również podczas ustalania władzy rodzicielskiej i wysokości alimentów. Pomoc doświadczonego prawnika może okazać się nieoceniona, gdy rozpad małżeństwa nastąpił z winy jednego ze współmałżonków lub współmałżonek zawnioskował o ograniczenie władzy rodzicielskiej. Adwokat z Kancelarii Dariusza Lubińskiego umiejętnie pokieruje sprawą, aby doprowadzić do rozstrzygnięcia, jakiego Klient oczekuje.

Rozwód Bydgoszcz – dlaczego warto skorzystać z pomocy naszej Kancelarii?

Nasza Kancelaria świadczy profesjonalne usługi prawne i oferuje kompleksowe doradztwo z zakresu prawa rodzinnego. Wybierając usługi doświadczonego adwokata, który cieszy się dobrymi opiniami w środowisku prawniczym, zyskasz pewność, że Twoją sprawą zajmie się najlepszy specjalista w mieście. Prowadzimy sprawy o rozwód za porozumieniem stron oraz z orzekaniem o winie. W naszej kancelarii zajmujemy się wszystkim formalnościami, pilnujemy terminów i skutecznie reprezentujemy Klienta w sądzie.

Wiedza i doświadczenie pozwalają nam sprawnie prowadzić nawet wyjątkowo trudne rozwody. W swojej pracy aktywnie współpracujemy z różnymi specjalistami. W zależności od potrzeb korzystamy z fachowej pomocy biegłych, rzeczoznawców, notariuszy i radców prawnych. Wszystko po to, aby zagwarantować klientowi pomoc prawną na najwyższym poziomie.

Adwokat do spraw rozwodowych — kompleksowa obsługa prawna

W kancelarii prawnej pracuje doświadczony zespół adwokatów. Naszym Klientom oferujemy:

  • konsultacje i porady prawne,
  • sporządzenie pozwu o rozwód,
  • przygotowanie wniosków, opinii i pism procesowych,
  • reprezentowanie Klienta przed sądem,
  • składanie apelacji.

Naszą pracę cechuje pełen profesjonalizm. Jesteśmy dyspozycyjni i elastyczni, dzięki czemu klienci mogą zawsze na nas liczyć. Zadzwoń do nas i przedstaw swoją sprawę, aby otrzymać kompleksową pomoc!